Aktualności

Opozycja uliczna od święta i nie tylko

Jednym z celów KORD, może nawet najważniejszym, jest WSPÓŁPRACA. 2020 rok był w wymiarze osobistym dla nas wielu i wymiarze działalności demokratycznej rokiem trudnym i poniekąd utraconym przez pandemię. Ale wielu z Was działało i działa nadal mimo niesprzyjających okoliczności. Dziękujemy Wam za współpracę w ramach KORD.

Z tym większą przyjemnością przedstawiamy rozmowy głównie z członkami opozycji nieparlamentarnej, którzy zgodzili się dla nas podsumować ubiegły rok, a jednocześnie przekazać innym życzenia świąteczno-noworoczne. Zapraszamy na spotkanie z przedstawicielami m.in. Lotnej Brygady Opozycji, Ogólnopolskiego Strajku Kobiet, Lex Super Omnia, Wolne Sądy, partii politycznych, obywatelskich mediów: WlodekCiejkaTV, Nasze Czasopismo, VideoKOD.

Wszystkie rozmowy na kanale KORD. Tam również życzenia m.in. od pani Wandy Traczyk-Stawskiej, ps.”Pączek”, Agnieszki Holland, Draginji Nadażdin, Danuty Przywary, Ewa Wrzosek, Adama Bodnara, Władysława Frasyniuka, Zbigniewa Hołdysa, Igora Tuleji, Michała Wawrykiewicza.

Trudny czas dla nas, ale nie możemy załamywać się, tylko wspólnie krzepić NADZIEJĄ, a SOLIDARNOŚĆ niech będzie naszym zadaniem na 2021 rok. Tego Państwu i sobie życzymy.

KORD

WSPÓŁPRACA

NADZIEJA

SOLIDARNOŚĆ

Razem w walce o demokrację: Katarzyna Kasia i Grzesiek Markowski 

NR KONTA: NRB PARIBAS 50 1600 1462 1885 9412 6000 0001