Aktualności

Kwadrans dla Was, czyli JAK RAZEM MOŻEMY TO ZROBIĆ?

Mamy nadzieję, że już znacie odpowiedzi na pytania CO? KTO? GDZIE? KIEDY? i DLACZEGO?, ale chcemy cyklem spotkań z organizatorami odpowiedzieć na pytania JAK TO ZROBIĆ? i JAK WAM POMAGAMY?

Mimo pandemii i świątecznego czasu nie zwalniamy tempa. Chcąc ułatwić Wam przygotowanie spotkania w ramach Tour mamy dla Was cykl rozmów z osobami, które zajmują się rejestracją zgłoszeń, współpracą pomiędzy różnymi podmiotami realizującymi projekt oraz przedstawicielami grup, którzy tak jak Wy odpowiedzieli na nasze zaproszenie i organizują przy naszej pomocy konstytucyjny event.

Przypominamy także (cz.1 i 2) wykład, który na przygotował specjalnie dla grup demokratycznych Lex Paulson. Jego pierwsza wizyta w Polsce odbyła się na zaproszenie Kongresu Obywatelskich Ruchów Demokratycznych. Wykładowca retoryki i myśli politycznej w Instytucie Nauk Politycznych w Paryżu współodpowiedzialny za m.in. sukces wyborczy Obamy i i Macrona podpowiadał opozycji ulicznej, co może przyczynić się do sukcesu ich działań. Wymieniał błędów, których należy unikać podczas organizowania szerokiej koalicji na rzecz działań demokratycznych, dzielił się z uczestnikami spotkania swoim doświadczeniem np. skutecznych sposobów docierania do zwolenników czy innych działaczy społecznych czy sposobów rozmawiania z nimi.

NR KONTA: NRB PARIBAS 50 1600 1462 1885 9412 6000 0001